Odpowiedz
Highlighted

Na 102 lipiec mam pytanie

Zauważyłam, że na moje konto wpłynął przelew o wysokości 102 zł, czytam przy tym, że to zachęta do oszczędzania. Czy jednak ktoś może mi wytłumaczyć, o co dokładnie chodzi? Nie wyraziłam bowiem chęci założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego, a przeglądając dane na koncie internetowym, wygląda to tak, jakby to konto było otwarte i na nim "wisiała" kwota 102 zł. A co w momencie jeżeli nie chcę tych pieniędzy i nie chcę otworzyć żadnego konta oszczędnościowego? Jak to wszystko w ogóle działa? Ponieważ sam regulamin do tej oferty niewiele w tej materii wyjaśnia. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Karoo
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
27-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 400 wyświetleń)
Highlighted

Re: Na 102 lipiec mam pytanie

W ramach tej promocji przelewamy 102 zł jako zachętę do oszczędzania, na rachunek, który już masz. Nie możemy utworzyć konta, jeśli nie wyraziłaś chęci oraz zgody na nie. Takie konto możesz założyć jedynie przez Moje ING lub w oddziale banku. Jeśli masz rachunek osobisty, możliwe, że OKO założyłaś wraz z nim. Nie pobieramy opłat za prowadzenie Otwartego Konta Oszczędnościowego.
Dodam, że reklamację możesz złożyć:
- wysyłając wiadomość przez Moje ING,
- telefonicznie: 32 357 00 69,
- w oddziale banku. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
193
41
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (7 328 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Poręczenie pod dofinansowanie na działalność gospodarczą

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała. Jeśli prowadzisz działalność w branży IT, prawniczej, jesteś lekarzem lub farmaceutą - możesz zawnioskować o kredyt hipoteczny w naszym banku. 
W sytuac

...

14-08-2020
Re: Działalność gospodarcza w ING

Rzeczywiście, w związku z pandemią zmieniliśmy politykę kredytową. Aktualnie nie akceptujemy dochodu z tytułu prowadzonej działalności. 
Niewykluczone, że w najbliższym czasie się to zmieni. 

 

14-08-2020
Re: Zmiana mieszkania

Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości Emotikon: Smutny W opisanej przez Ciebie sytuacji konieczne jest zawnioskowanie o nowy kredyt. 
Zachęcam do kontaktu z nami (32 357 00 65). Chętnie przedstawimy szczegóły. 

 

14-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy