Konta oszczędnościowe

Odpowiedz
Highlighted

Konto oszczędnościowe - dodanie współwłaściciela

Witam , posiadam konto Direct .
Czy jest możliwość aby moja narzeczona była współwłaścicielem konta oszczędnościowego którego juz długo posiadam? , dodam że narzeczona nie prowadzi żadnego konta w ING .
Chodzi mi tylko o współwłasność , nie o pełnomocnictwo.
Odpowiedz
0 Lajków
Seba
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
06-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (1 474 wyświetleń)
Highlighted

Re: Konto oszczędnościowe - dodanie współwłaściciela

Konto oszczędnościowe można prowadzić jako konto wspólne. Zapraszam Ciebie razem z narzeczoną do naszego oddziału. Będziemy mogli dopisać narzeczoną jako współwłaściciela konta OKO.

W przypadku konta osobistego Direct możesz tylko nadać pełnomocnictwo. Konto Direct jest prowadzone tylko dla jednej osoby. Jeżeli interesuje Cię wspólne konto osobiste, to mamy w ofercie konto Komfort. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat oferty na stronie :

https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste/konto-komfort

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
131
29
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 371 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wkład wlasny

Czy muszę mieć paragon / fakturę za zakup? Czy poniesiony koszty związane z adaptacją projektu też są wliczane jako wklad własny? Ponawiam pytanie dotyczące wkładu własnego, przy wnioskowaniu o kredyt...

14-07-2020
Kredyt hipoteczny

Mąż pracuje w firmie gdzie są dwie spółki, umowę ma na czas nieokreślony. Zaproponowano mu zmianę spółki na drugą poprzez aneks do umowy(nic się nie zmieni dalej to będzie umowa na czas nieokreślony)....

14-07-2020
Nadpłata kredyty hipotecznego

Witam obiło mi się o uszy, że w tym roku bankowość internetowa ma się "rozwinąć" i będzie można nadpłacać kredyt online z opcją pozostawienia najwyższej raty ze skróceniem okresu kredytowania unikając

...

14-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy