Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

ING, zamknijcie może tę grupę forum :)

W końcu nie macie już kont oszczędnościowych. Ok, są, z nazwy, ale nie mają nic wspólnego z oszczędzaniem, bardziej z traceniem, bo przy niemal zerowym oprocentowaniu inflacja zżera pieniądze Emotikon: Szczęśliwy

 

Przy okazji, to nic osobistego, żaden zrzut - to nie wina ING, taka sytuacja na rynku... ale grupę warto zamknąć, może nawet produkt - może nawet sami dojdziecie do takich wniosków, w końcu Polacy masowo wycofują pieniądze z kont oszczędnościowych Emotikon: Szczęśliwy

ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 1 z 4 (16 365 wyświetleń)

Re: ING, zamknijcie może tę grupę forum :)

@ArekK Dziękujemy za sugestię, ale nie mamy w planach zamykania tej sekcji na forum oraz samego konta oszczędnościowego Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (16 323 wyświetleń)

Re: ING, zamknijcie może tę grupę forum :)

Like za optymizm, Panie Mateuszu Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 3 z 4 (16 302 wyświetleń)

Re: ING, zamknijcie może tę grupę forum :)

Panie i Panowie - dzieje się: https://www.cashless.pl/9409-ing-wycofuje-lokaty - ING wycofuje lokaty

Panie @MateuszF - pomimo tych faktów i upływu czasu nadal podziwiam optymizm Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (14 915 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy