Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz
Highlighted

zajecie egzekucyjne a blokada konta

witam jeżeli zaloguje sie w bankowosci online to z jezeli korzystam z starej wersji systemu nie posiadam żadnych blokad jezeli przeloguje sie do nowej wersji widnieje blokada.\

Po drugie odzyskałem mozliwośc wyciagfania pieniedzy z innych bankomatów jak robienia przelewów ( oczywiscie korzystajac z kwoty wolnej od zajecia)

Kiedys jedynie mogłem wyciagnąc gotówke w kasie banku lub w bankomacie ing

 

Wiec mam jescze to zajecie czy nie??

bo moze komornik odstapił od zajecia a nie zostało to jedynie wprowadzone w nowej wersji ?? Lub poprostu jest mozliwośc swobodnego korzystania z kwoty wolnej tym bardziej iz zmiany zauważyłem dopiero od 3 maraca

adam233
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
1
12-03-2016
Wiadomość 1 z 3 (5 381 wyświetleń)
Highlighted

Re.: zajecie egzekucyjne a blokada konta

Przestaliśmy wyświetlać informacje o zajęciach egzekucyjnych na stronie ING BankOnLine. Wszelkie dane dotyczące zajęć egzekucyjnych znajdziesz w nowej bankowości internetowej Moje ING.
Nie zakładamy już blokady na kwotę zajęcia egzekucyjnego. Środki zablokujemy jedynie wtedy, gdy będziemy mogli je przekazać do organu egzekucyjnego.Zmienione zostały zasady korzystania z kwoty wolnej. Z pieniędzy, które są zaksięgowane na koncie możesz korzystać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
31
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 335 wyświetleń)
Highlighted

Re.: zajecie egzekucyjne a blokada konta

W skrócie mówiąc - póki masz kwotę wolną dostępną, możesz korzystać w pełni ze środków. W momencie kiedy się już skończy zobaczysz, jak dostępne srodki przekazane będą zgodnie z konkrenym zajęciem do organu egzekucyjnego (jeżeli nie miałeś zwolnienia wpływów od zajęcia).

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
12
30-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (5 299 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy