24-11-2015 18:43
Witam
Koleżanka jest mi dłużna pewną kwotę.
Czy moze pójść do oddziału ING i wpłacić te pieniądze na moje konto? Mam Konto z Lwem Direct. Czy zostanie pobrana od niej prowizja?
25-11-2015 00:54
Witam,
http://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1000192
ROZDZIAŁ I 1.3.
Wpłata gotówki w Oddziale Banku dokonywana przez osoby trzecie (opłata pobierana od osoby dokonującej wpłaty)
0,5 % kwoty wpłaty i 10 PLN
Na konto OKO niech Ci koleżanka wpłaci, jest bezpłatnie.
Pozdrawiam
Mirek
25-11-2015 10:31
Aby osoba trzecia (nie związana z rachunkiem) mogła zrealizować taką wpłatę niezbędne jest:
25-11-2015 17:46
Dziękuję bardzo
Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty
... 11-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |