10-05-2016 09:26
Witam, pracuję w Szewcji i chcę zaożyć konto firmowe do wpłat obcej waluty, tj. korony szwedzkiej, zaznaczę tylko, że jestem związana z tym bankiem od lat i właśnie tutaj chcę założyć konto. Jakie będzie najtańsze i najlepsze?
12-05-2016 09:51 | Edytowano: 12-05-2016 09:53
W ofercie banku nie mamy rachunków w koronach szwedzkich.
Rachunki prowadzimy w walutach: EUR,USD,GBP,PLN.
Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie internetowej.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |