Odpowiedz

blokada konta.

Witam , mam problem z blokada na koncie. Bedac ugadanym z komornikiem na splate zadlużenia postanowilem dzis wplacic pieniazki. Wracajac do domu przy probie zrobienia przelewu pojawil sie komunikat o zablokowaniu funduszy. Sprawdzajac dokladnie o co chodzi widnieje ze:

Przy wpłacie 1420zl:

850 zajecie komornicze.

420 srodki dostepne.

 

I tutaj pojawia sie moje pytanie, gdzie podzialo sie 150zl?

Odpowiedz
0 Lajków
freeeq
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 499 wyświetleń)

Re.: blokada konta.

@freeeq Skontaktuj się z nami - 32 357 00 69 lub wyślij wiadomość po zalogowaniu do bankowości internetowej. Przez ten kanał kontaktu nie mamy możliwości weryfikacji salda na Twoim rachunku.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (3 417 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy