Odpowiedz

Zmiana/likwidacja konta

Witam,

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia które przechyliły szalę bardzo prosze o informację nt. zamknięcia i zmiany konta w ING.

Chodzi mi głównie o sprawę zmiany danych konta do obciążenia.

Posiadam kredyt hipoteczny i ROR w ING chcę zamknąć konto ale tak aby kwota do obciążenia była już z nowego rachunku z innego banku a kredyt hipoteczny został w ING.

Odpowiedz
0 Lajków
leviatan
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-04-2016
Wiadomość 1 z 7 (15 447 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

Również jestem zainteresowany odpowiedzią.

Odpowiedz
0 Lajków
sema
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-04-2017
Wiadomość 2 z 7 (15 428 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

Też jestem zainteresowany zamknięciem . Proszę o informacje co dokładnie jest wymagane, tak aby w trakcie nie okazywało się że trzeba załatwiać jakieś dodatkowe formalności .

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 3 z 7 (15 325 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

W pierwszej kolejności należy podpisać aneks o zmianę konta do spłaty kredytu hipotecznego. Koszt aneksu to 200 zł.

Po podpisaniu aneksu możesz zamknąć konto bieżące. Dyspozycję zamknięcia konta możesz złożyć w najbliższym oddziale banku.

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 4 z 7 (15 290 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

Nie dostaniecie ode mnie ani złotówki oprócz tego co muszę wam oddać, najwyżej będzie to martwe konto...

Będę każdemu odradzać ten pseudo bank, dla tych co czytali moje wiadomości doskonale wiedzą że awarie ostatnie banku to nie pierwszy przypadek majstrowania banku na koncie klientów bez jego wiedzy. Do widzenia !!! 

Odpowiedz
0 Lajków
leviatan
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-04-2016
Wiadomość 5 z 7 (15 260 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

[ Edytowane ]

W woli sprostowania niezbyt dobrej rady, byłam dzisiaj w placówce ING - można zostawić konto najlepiej zmienić na darmowe i polikwidować wszystko co można czyli karty itp. I za darmo....
Swoją drogą założyć inne w innym banku i tam przelewać swoje wynagrodzenie, przelewając na konto ING wymaganą opłatę.
Pracownikom życzę miłego zajęcia do obsługi kont widmo miłej zabawy na kolejne 10 lat.

Odpowiedz
0 Lajków
leviatan
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-04-2016
Wiadomość 6 z 7 (15 258 wyświetleń)

Re.: Zmiana/likwidacja konta

Informacja dodatkowo potwierdzona przez infolinię. Ale najważniejsze wszystko zależy od warunków zawartej umowy  kredytu hipotecznego z bankiem, zatem musicie sami sprawdzic jak jest w waszym przypadku.

Odpowiedz
0 Lajków
leviatan
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
3
23-04-2016
Wiadomość 7 z 7 (15 226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy