Odpowiedz

Zaległa prowizja

Witam,

może uzyskam szybką odpowiedź, czytałem kilka wątków no ale..

 

Mam internetowe konto Direct, 28.11 zjadło mi zaległą prowizję w wysokości 36zł, chciałem zapytać za co i dlaczego?

bo nikt nie wspominał o jakichś prowizjach przy zakładaniu konta, jedyną miało być kilka zł za brak płatności kartą na 200-300zł ( nie pamiętam dokładnie) a to nie wchodzi w gre.

 

Dziękuję z góry za pomoc ,

Odpowiedz
0 Lajków
SeebaN
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-12-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 779 wyświetleń)

Re: Zaległa prowizja

[ Edytowane ]

SeebaN, konto Direct prowadzimy zupełnie bezpłatnie. Opłatę możemy pobrać za kartę Visa zbliżeniowa - jest to 7 zł miesięcznie, jeśli nie wykonasz płatności kartą na sumę 300 zł (200 zł jeśli masz 18-26 lat) w okresie rozliczeniowym. Dla klientów indywidualnych okres ten trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Ciężko mi powiedzieć za co dokładnie pobraliśmy prowizję o której wspominasz - opłaty mogliśmy naliczyć np. za ubezpieczenie do karty lub konta, za przelewy ekspresowe i inne dyspozycje. Aby wyjaśnić tę sprawę, skontaktuj się proszę z nami w Moim ING (wiadomość, czat). Sprawdzimy za co jest ta prowizja.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
565
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (5 703 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy