02-02-2023 16:04
Hej
Czy komuś udało się rozliczyć ulgę za złe długi w ING Księgowość?
Wie ktos jak sobie z tym poradzić.
03-02-2023 16:31
W celu uzupełnienia ulgi za złe długi w JPK_V7, należy przy tworzeniu JPK wybrać Opcje > Utwórz > Utwórz wykorzystując formularz.
Na formularzy należy zaznaczyć Podatek naliczony - do odliczenia > Zawiadomienie o skorygowaniu podstawy podatku należnego.
06-02-2023 18:24
Pozostaje jeszcze kwestia naniesienia zmian w PIT.
Domyślam się, że zmiany w PIT też można zrobić. Jak się ich dokonuje w ING Księgowość?
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |