Odpowiedz

Rachunek opłat problem

Witam, dzisiaj założyłem sobie konto osobiste mobi 18-26. Wszystko fajnie, lecz w domu zobaczyłem że w umowie mam wpisany "RACHUNEK OPŁAT" konta ojca którego zresztą jestem pełnomocnikiem. Czy nie powinno być tak, że powinien być tam mój numer konta a nie ojca?

Odpowiedz
0 Lajków
stepek95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-11-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 413 wyświetleń)

Re: Rachunek opłat problem

Prosimy, skontaktuj się z nami w tej sprawie w Moim ING - zakładka wiadomości lub czat. Sprawdzimy Twoją umowę. Tutaj nie mamy wglądu do danych w systemie Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
466
105
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 362 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy