Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Przeniesienie konta firmowego z inteligo do ING / logowanie do konta

Witam,  czy przeniesienie konta z inteligo firmowego do ING firmowego jest bezproblemowe ?

Czy posiadając konto osobiste i konto firmowe to oba konta są pod jednym loginem ? Czy jest  szansa zrobić oba konta na dwóch rożnych loginach ?

Odpowiedz
0 Lajków
jrd
jrd
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
25-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 574 wyświetleń)

Re: Przeniesienie konta firmowego z inteligo do ING / logowanie do konta

@jrd Niestety nie przenosimy kont firmowych. W tej sytuacji możesz otworzyć konto w naszym oddziale lub przez stronę banku (osoby fizyczne). Obydwa konta (osobiste i firmowe) mogą być pod jednym loginem, jeżeli konto zostanie otwarte dla osoby fizycznej prowadzącej działalność lub pod osobnymi loginami.
Konto otwierane w oddziale będzie od razu aktywne. Konto otwarte poprzez stronę banku, zostanie aktywowane w ciągu 3-4 dni roboczych, po dostarczeniu przez kuriera karty i potwierdzeniu tożsamości właściciela konta.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 481 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy