Odpowiedz

Przeniesie IKE

Witam, Man takie pytanie ponieważ założyłem IKE w ING ale nie podoba mi się że nie ma możliwości ukrycia go żeby kwota nie wliczała się do stanu konta dlatego pomyślałem o założeniu drugiego konta tylko do IKE i chciałbym się dowiedzieć czy jest w ogóle taka możliwość i jak przenieść pieniądze i zlikwidować IKE na głównym koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
Tomix
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 276 wyświetleń)

Re: Przeniesie IKE

Faktycznie, nie mamy opcji ukrycia IKE w Moim ING. Założenie drugiego konta nic tu nie pomoże. Możesz mieć tylko jedno IKE.
IKE prezentujemy w zakładce Emerytura. Dostępne na nim środki nie powiększają stanu Twojego konta osobistego. Konta prezentujemy w innej zakładce. 
Zapisałam Twoją sugestię w tej sprawie i przekazałam do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości.

 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
549
122
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 201 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Płatności telefonem przez aplikację ING

Jakiś czas temu zmieniłem telefon na Huawei. Okazało się, że nie mogę aktywować płatności telefonem . z czego wcześniej korzystałem bez problemu na telefonie Honor i Oppo. Po wielu próbach udałem się

...

16-02-2025
Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

ING jako bank chwalę, za komunikację, relatywnie dobry UI,

ale z minusów to zazwyczaj ostrzegam przed tym maskowanie.

 

Rozumiem, że dla większości ludzi to jest dobry dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

...

16-02-2025
Problem z logowaniem do Moje ING po dodaniu nowego telefonu

Witam, Wczoraj dodałem nowy telefon do aplikacji Moje ING, otrzymałem SMS-a, że ze względów bezpieczeństwa moje bankowość internetowa została zablokowana. Próbowałem ją odblokować, ale pojawiał się bł

...

14-02-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy