09-12-2021 14:44
11-12-2021 12:30
Faktycznie, nie mamy opcji ukrycia IKE w Moim ING. Założenie drugiego konta nic tu nie pomoże. Możesz mieć tylko jedno IKE.
IKE prezentujemy w zakładce Emerytura. Dostępne na nim środki nie powiększają stanu Twojego konta osobistego. Konta prezentujemy w innej zakładce.
Zapisałam Twoją sugestię w tej sprawie i przekazałam do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości.
W fakturowaniu przy pobranych z KSeF fakturach znajduję się przycisk Opcje KSeF należy kliknąć generuj wizualizację faktury, a następnie kliknąć raz jeszcze w Opcje KSeF i kliknąć pobierz wizualizację
... 29-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Jednak każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie. Podany czas odpowiedzi w reklamacji to maksymalny jaki jesteśmy zobowiązani podać. Staramy się zgło
... 29-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |