27-09-2017 07:37
Dziękuje za informacje. Odwiedzimy przy najbliższej okazji.
Trochę szkoda, że forma umowy nie jest wybierana przy zakładaniu rachunku (kolejny, wielowalutowy) i nie są w tym przypadku honorowane kody autoryzacyjne obu osób jako zgoda na jego założenie.
Pierwszy użytkownik (właściciel 1) zakłada konto, wybiera czy indywidualne lub wspólne (zależne od pierwszej, podstawowej umowy), wyraża zgody i autoryzuje umowę.
Jeżeli wybrał wspólne to konto jest nieaktywne do chwili aż druga osoba po zalogowaniu otrzyma informacje o nowym koncie i również je autoryzuje kodem jednorazowym.
Dzień dobry
Niestety dzisiaj problem powrócił. Znowu próba 3-krotnej próby zalogowania się do Mojego ING i dopiero 3cia próba zakończona sukcesem i od dziś znowu każda próba logowania tak u mnie wyglą
... 31-03-2023Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.
31-03-2023Po aktywacji nowej karty, należy zaktualizować dane w Apple Pay.
31-03-2023