Odpowiedz

Naliczana prowizja

Witam,

Niedawno założyłem konto osobiste Direct, dowiedziałem się że ze wzgledu na mój wiek (21 lat) mogę za darmo zmienić wizerunek karty, tak też zrobiłem. Na konto nie wpłaciłem jeszcze żadnych piniędzy, a dzisiaj wchodząc na stronę zauważyłem że moje saldo to -15 PLN, a prognozowana prowizja to 22 PLN.

Wiem że 7 złotych z tej prognozowanej prowizji to opłata za kartę jeśli będzie brak transakcji bezgotówkowych na kwotę 200 zł, lecz nie wiem skąd to pozostałe 15 PLN.

Odpowiedz
0 Lajków
d3m0x
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 314 wyświetleń)

Re.: Naliczana prowizja

Nie pobieramy opłaty za pierwszą wydaną kartę z własnym wizerunkiem. 

Jeżeli wcześniej już zamiawiałeś taką kartę, za każdą kolejną zmianę pobieramy opłatę 15 zł. 

 

Jednak abyśmy mogli to sprawdzić, proszę, skontakuj się z nami:

  • telefonicznie: 32 357 00 12,
  • przez wiadomości w bankowości internetowej.

Przez forum nie mogę zweryfikować za co naliczona ta opłata. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
144
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 223 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy