Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Limit kredytowy, a zmiana konta na Direct

Witam,

Mam już drobny limit kredytowy na koncie KOMFORT, którego współuczestnikiem jest moja żona i w związku z faktem, że oddział ING w moim mieście jest do 4.11 nieczynny, chcielibyśmy przez internet zwiekszyć ten limit o kilka tysięcy pln.

Jednak w  momencie wypełniania formularza wniosku na tę usługę przez internet, wyskakuje nam informacja o zmianie konta na DIRECT i inny niż obecnie jego numer.

Pytania:

- czy po akceptacji tej usługi będę mógł wrócić do dawnego konta KOMFORT?

Chciałbym po prostu dobrać dodatkowo sumę do istniejącej linii kredytowej i miec tylko jedno konto, jak do tej pory.

Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Odpowiedz
0 Lajków
Tomek75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 009 wyświetleń)

Re: Limit kredytowy, a zmiana konta na Direct

Limit dla rachunku Komfort udzielany jest wspólnie, za zgodą współwłaścicieli. W takim przypadku proces podwyższenia jest możliwy tylko w oddziale banku. Warunkiem jest obecność współwłaścicieli. Przez aplikację Moje ING masz możliwość złożenia wniosku o limit, na nowym indywidualnym rachunku. Nie ma możliwości połączenia tych limitów. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 940 wyświetleń)

Re: Limit kredytowy, a zmiana konta na Direct

Dzięki za pomoc Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2018
Wiadomość 3 z 3 (2 912 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy