06-01-2018 16:21
Znalazłem taką ciekawostkę.
https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-uproszczona
Zanim napiszę że to bardzo dobre rozwiązanie, to zapytam czy "moduł" księgowości będzie działał niezależnie od pracy Mojego ING?.
T.z.n. Czy w momencie gdy Moje ING będzie miało przerwę techniczną (planowaną, nieplanowaną), to czy księgowość będzie działać niezależnie i poprawnie?.
08-01-2018 09:41
Możesz logować się z poziomu Moje ING albo bezpośrednio do modułu ING Księgowość. Są to dwa odrębne systemy, działanie jednego nie wpływa na drugi.
22-01-2019 00:09
22-01-2019 12:38
@LucasPete Jeśli chodzi o FAQ to znajdziesz go na tej stronie https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-uproszczona/pomoc Tutaj https://www.ingksiegowosc.pl/_fileserver/item/1100185 całą instrukcję obsługi ze screenami z systemu w PDF. Wiem, że instrukcja jest trochę długa, ale posiada spis treści. Mam nadzieję, że znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz.
22-01-2019 12:44
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |