Odpowiedz
Highlighted

Konto za granicą

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwośc  operowania kontem  które zostało załozone za granicą  a dokładnie w holandi  chciałbym to konto zamknąć  dlatego ze obawiam sie ze  są  tam  naliczne opłaty za konto  z którego nie korzystam  i mogła się uzbierać   jakas kwota  z tego konta nie korzystam juz dobre dwa lata   

Odpowiedz
0 Lajków
kacper993
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
21-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 898 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Konto za granicą

@kacper993 Bank ING w Holandii, to osobny bank. ING Bank Śląski działa tylko w Polsce. Proszę o kontakt bezpośrednio z bankiem w Holandii.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
507
101
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: problem z logowaniem do profilu zaufanego

Proszę, sprawdź w Liście ostatnich działań w bankowości internetowej, czy kiedy logujesz się do strony urzędowej, jest taka informacja. (Ustawienia > Bezpieczeństwo > Lista ostatnich działań w bankowo

...

15-07-2020
Czy nadpłacenie pozostałej kwoty, może być przyczyną odmowy pożyczki?

Tak jak w temacie, dzisiaj spłaciłem pozostałą kwotę jednego z dwóch kredytów. No i przyznam, że od razu wnioskowałem o nowy kredyt na zakup laptopa, niestety za każdym razem otrzymuję komunikat "Nie

...

15-07-2020
Re: Aktywacja karty kredytowej.

Możesz aktywować kartę kredytową przed jej fizycznym otrzymaniem w bankowości internetowej. Następnie możesz ja dodać do Apple Wallet, i z niej korzystać 😊

15-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy