21-02-2016 02:26
Witam chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwośc operowania kontem które zostało załozone za granicą a dokładnie w holandi chciałbym to konto zamknąć dlatego ze obawiam sie ze są tam naliczne opłaty za konto z którego nie korzystam i mogła się uzbierać jakas kwota z tego konta nie korzystam juz dobre dwa lata
22-02-2016 10:00
@kacper993 Bank ING w Holandii, to osobny bank. ING Bank Śląski działa tylko w Polsce. Proszę o kontakt bezpośrednio z bankiem w Holandii.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |