Odpowiedz

Konto Walutowe.

Witam, czy konto walutowe po założeniu w banku trzeba jakoś aktywować? Czekam już w sumie 5 dzień na przelew z Niemiec.

Odpowiedz
0 Lajków
Qbarsky
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 488 wyświetleń)

Re: Konto Walutowe.

Witaj,
konto walutowe jest od razu aktywne po otwarciu w oddziale. Jeżeli nadawca podała Twoje dane, Twój prawidłowy numer konta w formacie IBAN (PL i 26 cyfr Twojego konta np. PLxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx) oraz nasz kod BIC/SWIFT czyli INGBPLPW, to powinieneś otrzymać przelew do kilku dni roboczych. Nie znam regulacji banku nadawcy, więc trudno mi powiedzieć po ilu dniach powinieneś mieć pieniądze. Jak my wysyłamy przelew walutowy, to w banku odbiorcy powinien być do 2-3 dni roboczych.

Jeżeli minie tydzień, a nadal nie będziesz miał przelewu, to skontaktuj się z nadawcą.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 425 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy