Odpowiedz

Konto Walutowe

Witam. Posiadam konto walutowe w Euro, chce otrzymać na to konto przelew. Osoba która go chce wykonać posiada konto w Niemieckim banku i wykonując przelew otrzymuje kod weryfikacyjny w postaci SMS, po wpisaniu ostatecznie nie dochodzi do transakcji i pojawia się informacja aby skontaktować się z bankiem. Coś jest nie tak ze strony ING, niemieckiego banku czy tez przelewajacego ?
Odpowiedz
0 Lajków
nelson125
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-11-2017
Wiadomość 1 z 3 (3 099 wyświetleń)

Re: Konto Walutowe

Jeżeli informacja pokazuje się w niemieckim banku to będzie to jakiś kłopot u nich. Prosimy zaproponuj osobie, która chce zrobić przelew, żeby skontaktowała się ze swoim bankiem. 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
730
163
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 012 wyświetleń)

Re: Konto Walutowe

Osobiście korzystam z N26 w DE i nie mam problemów z transferami do żadnego z krajów

(taka ciekawostka)
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (2 931 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Terminy warunków do spełnienia po uruchomieniu całego kredytu.

Niestety, tutaj trudno będzie nam jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Proszę skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi (na czacie w Moim ING lub na infolinii - 32 357 00 57). Sprawd

...

05-12-2022
Re.: Wyliczenie wysokości odsetek w pierwszej racie po wakacjach kredytowych

@Analityk_:

Ustalmy kilka rzeczy:

1. Zawieszenie dotyczy okresu kalendarzowego, a nie okresu za jaki dotyczy rata.

2. W okresie zawieszenia (i tylko wtedy!) nie mogą być naliczane odsetki.

Powyższe wynik

...

05-12-2022
Autoryzacja kontrahentów z bazy

Dzień dobry. W ING Business zostali dodani kontrahenci do bazy, aby każdorazowo przelewy do nich nie musiały być zatwierdzane kodem SMS. Niestety zatwierdzanie kodem nadal występuje. W bazie kontrahen

...

05-12-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy