Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziki, jeśli organ egzekucyjny wyśle do nas odpowiednie pismo, obejmiemy Twoje konto zajęciem komorniczym. Do końca 2017 roku kwota wolna wynosi miesięcznie w standardowych sytuacjach 1500 zł. W ramach tej kwoty możesz swobodnie korzystać z swoich pieniędzy. Zablokujemy pieniądze na spłatę zajęcia, gdy wykorzystasz kwotę wolną (każda wypłata obniża ją) lub wpływy na Twój rachunek przewyższą tę kwotę (w danym miesiącu). Kwota wolna ulega odnowieniu każdego miesiąca. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 12 (6 873 wyświetleń)

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Dziki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-11-2017
Wiadomość 12 z 12 (6 843 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

U mnie zmiana nastąpiła 15 lub 16.04, jeszcze miałam info od doradcy, że nie potrzeba dodatkowych dokumentów bo jest komplet. Niestety w dniu, w którym według tabeli miałam dostać decyzję, przyszła in...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Widzę, że w procesie standardowym, dzisiaj są wydawane decyzje ostateczne dla 18.04. Wydaje mi się, że u nas zmiana nastąpiła albo 19 albo 22, więc liczę na to, że lada moment będzie po sprawie. Nasz ...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy