Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziki, jeśli organ egzekucyjny wyśle do nas odpowiednie pismo, obejmiemy Twoje konto zajęciem komorniczym. Do końca 2017 roku kwota wolna wynosi miesięcznie w standardowych sytuacjach 1500 zł. W ramach tej kwoty możesz swobodnie korzystać z swoich pieniędzy. Zablokujemy pieniądze na spłatę zajęcia, gdy wykorzystasz kwotę wolną (każda wypłata obniża ją) lub wpływy na Twój rachunek przewyższą tę kwotę (w danym miesiącu). Kwota wolna ulega odnowieniu każdego miesiąca. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
981
199
07-06-2017
Wiadomość 11 z 12 (6 017 wyświetleń)

Re: Re.: Komornicze zajecie a saldo bieżące.

Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Dziki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-11-2017
Wiadomość 12 z 12 (5 987 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Skrócenie okresu kredytowania

Każda taka decyzja jest indywidualna. Proszę skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi (czat w aplikacji lub infolinia 32 357 00 57). Specjaliści sprawdzą jak będzie wyglądać Twój kredyt w przyp

...

25-11-2022
Re: Wypłata w euro - placówki Kraków - brak karty

W Krakowie gotówkę możesz wypłacić w oddziale Kapelanka 42B. Oddział jest otwarty w dni robocze od 10:00 do 17:00, z wyjątkiem środy, kiedy godziny pracy to 10:00 - 15:00. Opłata za wypłatę gotówki w

...

25-11-2022
Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Hej #Planista, oto moja rada - zmień bank. Ja już to zrobiłem i nie ma tragedii jak się wydawało, da się przyzwyczaić... Konta w Ing jeszcze istnieją (bo są powiązane z urzędami i nie chce mi się tego

...

25-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy