Odpowiedz

ING vs reszta

Cześć

Widzę, że temat pod linkiem

https://spolecznosc.ingbank.pl/-/Aplikacja-mobilna/Apple-Pay/m-p/14976#M1872

 

rozwinął się trochę nie w tą stronę.

Mam propozycję tematu, w których możemy opisywać różne przygody z innymi bankami jak również doświadczenia.

To również pozwoli użytkownikom na pełny obraz rynku bankowego.

Myślę, że warto o tym napisać. Myślę, że warto zawrzeć takie wątki:

1) Byłem w BANKU X (tu wpisujemy nazwę) oraz przeniosłem się do ING, ponieważ:

2) Jestem w banku ING ale korzystam z BANKU X ponieważ (np posiadam ING ale moje konto główne jest inne, lub mam ING ale korzystam z innego ponieważ ma taką czy inną obsługę)

3) Jestem/byłem i przeniosłem się do BANKU X ponieważ:

 

Wypisujemy wady, zalety. Nasze doświadczenia z ING i z innymi bankami. Piszemy co nas boli w ING czy też w innych bankach. Ogólnie dlaczego korzystamy obecnie z takiej czy innej instytucji.

viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 1 z 1 (4 550 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy