05-09-2022 23:12
Witam,
prowadzę samodzielnie księgowość w ramach usługi z ING. Rozliczam się ryczałtem ewidencjonowanym. Otrzymuję refundację składek na ubezpieczenie społeczne z PFRON, którą powinienem ująć w ewidencji przychodów i opodatkować 3% stawką ryczałtu. Czy jest to możliwe, aby dodać taką pozycję w samodzielnej księgowości ? Jeśli tak w jaki sposób mogę to zrobić ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
06-09-2022 09:20
Refundację można dodać jako pozostały przychód i dodać do tego opodatkowanie 3%.
Skandaliczna sytuacja, ale cieszę się że dobrze się skończyło. Nie obwiniam mojego pośrednika za zaistniałą sytuację, bo dziś widziałam korespondencję z ING. Wynika z niej, że to raczej jakieś technic
... 16-04-2026Proszę spróbować skontaktować się z infolinią. Bank ma możliwości zwrócenia się do firmy w celu pilnego wyjaśnienia sytuacji.
W moim przypadku skończyło się to tym, że choć początkowo infolinia nie mog
... 16-04-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |