Odpowiedz

Doładowanie paypal w USD

Cześć,
Czy jest tu ktoś, kto próbował doładować Paypal (główna waluta to USD) z konta walutowego w USD?
Jak to zrobiliście? Czy w ogóle istnieje taka możliwość?

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 6 (25 437 wyświetleń)

Re.: Doładowanie paypal w USD

Z konta walutowego?

Doładowywałem PayPal w Euro z konta w PLN. Przed realizacją transakcji dostaje informacje o kursie i kwotę jaka zostanie pobrana. Jeżeli akceptujesz wykonujesz transakcję jak przy płatnościach internetowych.

Z konta USD doładowanie USD raczej powinno być tak samo.  Podejżewam, że podobnie, bez informacji o kursie waluty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (25 395 wyświetleń)

Re.: Doładowanie paypal w USD

No właśnie z tego co widzę, to niestety nie da się. Paypal się wycwanił - doładować możesz tylko w walucie kraju, w którym jesteś zarejestrowany.
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 3 z 6 (25 381 wyświetleń)

Re.: Doładowanie paypal w USD

PayPal podaje nr konta, na które możesz przelać pieniądze. Zwykły przelew. Wtedy z rachunku walutowego USD robisz przelew w tej walucie.

Próbowałeś tą metodą?

W serwisie jest Zarządzanie walutami (Portfel > Szczegóły (przy saldo... ).

Ustaiwłbym USD jako podstawowe i zrobił przelew.

Jeżeli masz wątpliwość to przelełambym minimum.

 

Rozumiem, że do tej pory doładowujesz konto błyskawicznie przez Trusly. Tam faktycznie jest tylko PLN.

Zasilić w PLN a potem przewalutować. Kurs pewnie mało atrakcyjny.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 6 (25 339 wyświetleń)

Re.: Doładowanie paypal w USD

Do tej pory korzystałem ze ściągania kasy prosto z karty w PLN Emotikon: Szczęśliwy
Jednak już mam pewność, że mieszkając w Polsce można doładowywać wyłącznie w złotówkach. Żeby pracowało to wyłącznie na USD trzeba mieć kartę walutową w USD, podpiąć ją do konta i pozwolić paypalowi na ściąganie z niej opłat (mając domyślną walutę jako USD).

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 5 z 6 (25 316 wyświetleń)

Re.: Doładowanie paypal w USD

Dzięki za informacje.

Osobiście nie podpinam (już) kart do systemów.

Ale warto wiedzieć na wszelki wypadek.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (25 294 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy