25-09-2016 18:28
Witajcie,mam pytanie,jaki może być maksymalny debet na koncie? do końca września mogę mieć około -10zł i czy są jakieś kary na dzień za debet czy coś w tym rodzaju? Pozdrawiam.
26-09-2016 20:29
Możesz korzystać z tych pieniędzy, które masz dostępne na koncie. W przypadku debetu, jest to kwota, o którą składałeś wniosek starając się o Limit Zadłużenia w Koncie.
Jeżeli stan ujemny konta spowodowany jest transakcjami zbliżeniowymi, wówczas naliczamy odsetki od zadłużenia przeterminowanego. Wysokość odsetek podwyższonych dla kont prowadzonych w polskich złotych wynosi 10% w skali roku.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |