Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Re.: Czemu po terminie ważności Dowodu Osobistego mam zablokowane konto ????

Prosze o informacje czy po zablokowaniu konta przychodza przelewy na to konto i czy dzialaja zlecenia stałe np:abonament telefoniczny pobierany z konta lub pobierany z karty płatniczej do konta ?Prosze o odpowiedz co dziala a co jest zablokowane.Przebywam za granica,mam wazny paszport ale nie moge go dodać ,mam rodowód tez nie moge go dodac przez internet . Zwykły dowod czeka na mnie w urzedzie miasta .
Odpowiedz
0 Lajków
agnofi4159
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
04-10-2023
Wiadomość 91 z 92 (1 546 wyświetleń)

Re: Re.: Czemu po terminie ważności Dowodu Osobistego mam zablokowane konto ????

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości: 

• nie będziesz mógł nabywać nowych produktów i usług
  • możemy odmówić Ci wykonywania transakcji - nie zrobisz przelewu, nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz pieniędzy z konta, w tym również nie zostanie wykonane stałe zlecenie. 

Natomiast przelewy przychodzące będziemy mogli zaakceptować, i zaksięgujemy je na Twoim koncie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 92 z 92 (1 502 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy