Odpowiedz

Blokada rachunku a wpływy

Witam mam takie pytanie mam blokade komornicze na koncie kwota wolna od potrąceń na dzień dzisiejszy to 5900 zł chciałbym się dowiedzieć czy jak przyjdzie mi pożyczka z chwilówki na kwote 4100 zł to czy będę mógł ją wybrać pozdrawiam
Rudko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
16-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 729 wyświetleń)

Re.: Blokada rachunku a wpływy

Jeśli masz jeszcze kwotę wolną, to swobodnie możesz korzystać z pieniędzy dostępnych na rachunku:
- realizować przelewy,
- wypłacać pieniądze w bankomacie naszego banku oraz innych banków,
- płacić kartą,
- lub wypłacać w kasie banku.
Generalnie z pieniędzy w ramach kwoty wolnej możesz korzystać całą dobę. Jednak najlepiej od poniedziałku do soboty do godziny 20:00. A po tej godzinie to skorzystasz tylko z sumy, która była dostępna do wskazanej godziny (kiedy kończą się księgowania w naszym banku). Czyli, jeśli otrzymasz jakiś przelew po 20:00 to z tych pieniędzy już nie skorzystasz.  

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 703 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy