Odpowiedz

Blokada konta

W czerwcu zablokowano mi środki na koncie - minęła data ważności dowodu. Nie złożyłem od razu wniosku gdyż przebywałem na urlopie. Moje pytanie: czy sam wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego odblokuje mi środki na koncie. Wyrabianie dowodu w okresie wakacyjnym to ponad cztery tygodnie, praktycznie całe wakacje z zablokowanym kontem.
Odpowiedz
0 Lajków
rudisocho
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 052 wyświetleń)

Re: Blokada konta

Możesz podejść do oddziału banku z potwierdzeniem złożenia wniosku o nowy dokument, lecz decyzja o odblokowaniu rachunku będzie zależała od indywidualnej oceny pracownika banku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
234
47
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 010 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Naszą aplikację możesz zainstalować jedynie z autoryzowanego sklepu Google Play lub AppStore. Na ten moment nie planujemy zmian w tym temacie. 

12-03-2026
FWK a refinansowanie

Korzystam z FWK w innym banku. Czy mogę przenieść kredyt do ING?

12-03-2026
Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Dzień dobry, jak dziś wygląda podejście banku do sprawy?

Jest coraz większa nisza na telefony "degoogled" oraz telefony oparte na Linuksie, polski Mudita, fińska Jolla, holenderski Fairphone, niemiecki

...

12-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy