Odpowiedz

Blokada konta

Witam. Mam pieniądze zablokowane na koncie walutowym w euro (komornik) i co jakis czas jest zwolnienie blokady i ponowna blokada po czym po każdym takim zajściu mam większą kwotę do dyspozycji dlaczego tak się dzieje
Odpowiedz
0 Lajków
Beata5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 093 wyświetleń)

Re: Blokada konta

@Beata5 Trudno jest mi tu odnieść się do zajęcia na koncie walutowym. Abyśmy mogli sprawdzić sytuację - napisz do nas na czacie w Moim ING. Tam nasi specjaliści od zajęć udzielą Ci odpowiedzi. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (3 065 wyświetleń)

blokada konta

witam mam taka sprawe mam konto od dwuch miesiecy przychodzi mi wypłata i mam zajecia komornicze ogolnie rózne i kredyt ogolnie kredyt wzieli ale po tym mam zajecie komornicze i widnieje jako blokada co z tym mozna zrobić  zaznacze ze zostało mi 30 zł dostepne srodki 

Odpowiedz
0 Lajków
grzpac8603
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 124 wyświetleń)

Re: blokada konta

Kwota wolna od zajęcia egzekucyjnego dla kont prywatnych wynosi 1950 zł w 2020 r. i jest odnawiana co miesiąc. Możesz dysponować pieniędzmi na swoim koncie tylko do łącznej wysokości kwoty wolnej. Jeśli suma przekroczy kwotę wolną, nadwyżka będzie podlegać egzekucji.

 

W sprawie szczegółów dotyczących bezpośrednio Twojego konta, proszę skontaktuj się z nami w Moim ING lub zadzwoń +48 32 357 00 69. Specjaliści z zakresu zajęć egzekucyjnych pracują w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty 8:00 - 16:00.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (3 076 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy