Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Aktywacja konta i wypowiedzenie umowy

Jakiś czas temu zostałam namówiona przez Pana z ing, na załozenie konta Konto z Lwem Direct, jednakże bardzo tego żałuję i wiem, że nie będe z niego korzystała i konta nie aktywowałam. Czy są jakieś konsekwencje braku aktywacji konta?

 

Ponadto chciałabym rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym i tu moje pytanie: Czy mogę rozwiązać umowę, kiedy jeszcze nie otrzymałam żadnej karty płatniczej? (dodatkowo pan, który namawiał mnie do założenia konta poinformował mnie, że kartę dostane jeżeli sama będe chciała ją zamówić, jednakże w umowie widnieje karta Nowy Zbliżak VISA).

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się konta i jak najszybsze zerwanie umowy?

Odpowiedz
0 Lajków
Jagoda12
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-08-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 771 wyświetleń)

Re.: Aktywacja konta i wypowiedzenie umowy

Konto zamkniesz natychmiastowo w momencie wizyty w oddziale i bez żadnych konsekwencji. Na miejscu pracownik zweryfikuje, czy zamawiana była karta do rachunku, czy tez nie. Jeżeli karta została wydana to zostanie zastrzeżonna.

 

Czy możesz podzielić się informacja na jaki inny bank padł wybór?. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 722 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy