Odpowiedz

Adres - skrytka pocztowa

Dzień dobry.

Wykupiłam na poczcie skrytkę pocztową.

Chciałabym zaktualizować adres zarówno zamieszkania, jak i korespondencyjny na tą skrytkę (adres zamieszkania jest adresem, który wyświetla się odbiorcy, do którego wykonuję przelew, a m.in. po to jest mi potrzebna skrytka pocztowa, bo nie widzę potrzeby udostępniania obcym mi osobom mojego prywatnego adresu - póki co w ING nie da się ukryć adresu w przelewach).

Rozumiem, że muszę tego dokonać osobiście w siedzibie banku? (przez stronę jest automatyczna wyszukiwarka kodów pocztowych i nijak nie można tam wpisać kodu Urzędu Pocztowego, w którym znajduje się skrytka, tym bardziej numeru skrytki).

Odpowiedz
0 Lajków
qwert
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 524 wyświetleń)

Re: Adres - skrytka pocztowa

Obecnie nie przyjmujemy skrytek pocztowych zarówno jako adresu zamieszkania jak i tego do korespondencji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
954
196
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 470 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Spłacam kredyt hipoteczny aktualnie że stałym oprocentowaniem. Czy nadpłata jest odpłatna. Wiem że jakbym miała zmienne to jest bezpłatna. Jak to jest ze stałym?

24-09-2022
Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

czyli pisząc wcześniej o analizowaniu i pracach nad udostępnieniem aplikacji w app gallery oszukiwaliście swoich klientów...

24-09-2022
Re: Zbieg egzekucji - ING ponad innymi?

Napięty jesteś jak plandeka na żuku. Ponad 4 miesiące temu prawiłeś swe mądrości i co? i nic się nie zmieniło, kwota ponad 2300zł zablokowana na koncie a dług wciąż rośnie bo? Bo ING przetrzymuje moje

...

24-09-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy