Konkursy

Odpowiedz

Brak przyznanego bonusu

Cześć, jakiś czas temu wziąłem udział w promocji ING z kontem osobistym. Konkurs znalazłem tutaj https://pozyczkobank.pl/banki/ing/ wszystko zrobiłem zgodnie z wytycznymi, które były podane na waszej stronie, ale nie otrzymałem premii, o co może chodzić?

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinKot
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-12-2019
Wiadomość 1 z 2 (6 603 wyświetleń)

Re: Brak przyznanego bonusu

Cześć,

prosimy daj znać, kiedy założyłeś konto i które dokładnie - Mobi, Direct, Komfort? Sprawdzimy regulamin obowiązującej wtedy promocji 😉



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
629
130
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (6 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Załadanie konta na selfie nie działa

"Nie udało się zrobić zdjęcia twojej twarzy". Ósmy raz próbuję założyć konto, straciłem godzinę i nic. Oświetlenia odpowiednie, w owalu twarz wyraźna

i za każdym razem otrzymuję taki komunikat.
Zgłaszał

...

26-07-2026
Re: Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Dziękujemy za przesłaną sugestię, przekazaliśmy opinię do odpowiedniego działu.

24-07-2026
Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Bardzo często korzystam z opcji płatności za parking w aplikacji, ale jestem również fanem korzystania z klucza U2F dla bezpieczeństwa.

Czy jest szansa, aby płatności za parking, tak jak np. kod BLIK, ...

24-07-2026