27-05-2019 10:17
Witam,
Czy to normalne że po zarejestrowaniu w loterii Blikomania regularnie dostaję powiadomienia z aplikacji ING o wzięcie udziału...? Da się to jakoś wyłączyć? Nie ukrywam że jest to u***liwe.
28-05-2019 14:45 | Edytowano: 28-05-2019 14:45
Informujemy o bieżących promocjach i konkursach przez aplikację mobilną, jak i bankowość internetową. Możesz wyłączyć takie powiadomienia w Moim ING - zakładka Dane i ustawienia/Zgody i oświadczenia/Komunikacja z bankiem. Zadziała to jednak dla wszystkich tego typu powiadomień, nie tylko dla tej jednej o loterii Blikomania. Przekażę Twoja sugestię do odpowiedniego zespołu ![]()
Dodanie pierwszego klucza musi być zautoryzowane np. kartą na urządzeniu z NFC lub w placówce lub przez mObywatela. Każdy kolejny klucz klient może aktywować samodzielnie w Moim ING. Aby to zrobić, na
... 03-04-2026