Odpowiedz

wypłata z bankomatów ING za granicą

Witam, sytuacja wygląda w ten sposób iż posiadam kartę VISA do której mam podpięte oczywićcie konto direct i konto walutowe w EURO. Wiem że jest prowizja gdy wypłacamy z obcych bankomatów, ale jak wygląda sytuacja gdyż będąc zagranicą spotykam nasz bankomat ING? będzie pobrana prowizja za wypłatę waluty euro ponieważ jest to bankomat nie znajdujący się w Polsce czy jednak po prostu z uwagi na to że jest to bankomat ING prowizja nie będzie naliczona?

Odpowiedz
0 Lajków
michal09
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (9 789 wyświetleń)

Re: wypłata z bankomatów ING za granicą

@michal09 ING Bank Śląski nie posiada bankomatów poza terytorium Polski. Każdy bank z grupy kapitałowej ING to odrębna instytucja. W takim przypadku korzystając z ich urządzeń, musisz się liczyć z naliczeniem prowizji. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (9 727 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Samodzielna księgowośc - generowanie PIT-28

Deklaracje za 2025 rok będą dostępne po 15.02.2026 Emotikon: Szczęśliwy

08-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Problemy z dodaniem kont nie występują po naszej stronie. Jesteśmy w kontakcie z PKO i wspólnie pracujemy nad jak najszybszym wypracowaniem rozwiązania, aby usługa była ponownie dostępna. Przepraszamy

...

08-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Mam ten sam problem i zglosilem go chyba jeszcze w pazdzierniku, lub listopadzie Emotikon: Szczęśliwy Nie liczylbym chyba na szybka naprawe... Emotikon: Mrugający

08-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy