26-11-2016 19:10
Płacąc kartą za granicą w mało popularnej walucie w większości banków występuje przewalutowanie np. na euro, a potem dopiero na daną walutę. Dlatego bardziej opłaca się płacic kartą w euro niż w złotówkach.
W jakiej walucie opłaca się płacic za granicą w ING (zakładając, że ING nie oferuje kont w lokalnej walucie)?
27-11-2016 19:07
Dla karty Visa wydanej do konta, płacąc w obcej walucie następuje przewalutowanie bezpośrednio z obcej waluty na PLN, według organizacji płatnicznej VISA. My pobieramy prowizję 3% kwoty transakcji za przewalutowanie.
Dla kart kredytowych dokonując płatności w obcej walucie, następuję przewalutowanie z obcej waluty na EUR, według organizacji płatniczej Visa lub Mastercard, a następnie jest przewalutowanie z waluty EUR na PLN, według kursu naszego banku.
Nie posiadamy kont prowadzonych w walucie jakim jest korona islandzka.
Miałem (mam) podobnie, i dostałem na czacie poradę, żeby odbiorca wyrejestrował się w swoim banku z BLIKa i zarejestrował ponownie, podczas gdy odbiorca aktywnie BLIKa używa i jest w mojej książce tel
... 16-06-2026Odsetki na rachunku OKO Bonus naliczamy dziennie od zgromadzonej na nim kwoty. Wypłacając środki na 2-3 dni, stracisz oprocentowanie, które zostałoby naliczone dla tej kwoty wypłaty, lecz nie z całośc
... 16-06-2026Skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy to, a jeśli będzie taka potrzeba, to przekażemy kłopot do naszych techników.
16-06-2026