26-11-2016 19:10
Płacąc kartą za granicą w mało popularnej walucie w większości banków występuje przewalutowanie np. na euro, a potem dopiero na daną walutę. Dlatego bardziej opłaca się płacic kartą w euro niż w złotówkach.
W jakiej walucie opłaca się płacic za granicą w ING (zakładając, że ING nie oferuje kont w lokalnej walucie)?
27-11-2016 19:07
Dla karty Visa wydanej do konta, płacąc w obcej walucie następuje przewalutowanie bezpośrednio z obcej waluty na PLN, według organizacji płatnicznej VISA. My pobieramy prowizję 3% kwoty transakcji za przewalutowanie.
Dla kart kredytowych dokonując płatności w obcej walucie, następuję przewalutowanie z obcej waluty na EUR, według organizacji płatniczej Visa lub Mastercard, a następnie jest przewalutowanie z waluty EUR na PLN, według kursu naszego banku.
Nie posiadamy kont prowadzonych w walucie jakim jest korona islandzka.
Tak, wiem, do działu /dev/null.
Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac
... 10-06-2026