Odpowiedz

Problemy z weryfikacją K@rty Wirtualnej

Cześć,

mam problem z wykonywaniem transakcji kartą wirtualną VISA. Konkretnie karta nie może przejść weryfikacji formy płatności przy jej dodawaniu do różnych systemów. Do testów na karcie znajduje się 20zł, posiadam prawidłowy numer kart i kod CVC. Próbowałem już:

  • SkyCash - bląd weryfikacji, po wprowadzeniu kodu CVC i wpisaniu kwoty przelewu weryfikacyjnego (blokady) błąd,
  • Płatności w sklepie Google - po dodaniu karty, błąd weryfikacji (pomijam Android Pay, wiem że nie działa)
  • Aplikacja MyTaxi - błąd weryfikacji karty
  • Uber - błąd weryfikacji karty.

W tym miejscu zaznaczam, że raz, spory kawałek czasu temu udało mi się zapłacić za bilet lotniczy tą kartą i nie było problemu. Nie wiem, co nie działa. Już zacząłem się zastanawiać, czy data ważności karty określona jako 30.11.2019 oznacza, że przy weryfikacji ma wpisać datę 11.2019 czy 12.2019?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
booua6
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-12-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 118 wyświetleń)

Re.: Problemy z weryfikacją K@rty Wirtualnej

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 12 - sprawdzimy informacje o błędach przy próbie płatności.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 043 wyświetleń)

Re.: Problemy z weryfikacją K@rty Wirtualnej

Te serwisy nie przyjmują wirtualnej karty. Należy zamówić fizyczna kartę przedpłaconą.
Odpowiedz
0 Lajków
mdacko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
21-08-2019
Wiadomość 3 z 3 (5 755 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt Hipoteczny

Cześć Wszystkim,

 

Wraz z mężem złożyliśmy wniosek o kredyt hipoteczny, od 19 maja nasz wniosek jest na etapie 5. podejmujemy decyzję, niestety nasze zaświadczenia od pracodawcy były ważne do końca maja

...

02-06-2026
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Cześć. Też mnie wkurza kolejna zmiana, ale u mnie działa prawidłowo po ustawieniu w Bitwarden takich etykiet pól z hasłem:

csv=password-0

csv=password-1

csv=password-2

itd.

01-06-2026
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

OK, ja już się poddałem. Dzisiaj ustawiłem najkrótsze możliwe hasło. Mam dosyć wyliczania za każdym razem do 28 znaku. Na szczęście mam jeszcze ostatnią linię obrony w postaci Yubikey. Ktoś kto forsuj

...

01-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy