Odpowiedz

zlecenia specjalne

Czy są jakieś informacje w sprawie powrotu 'Zleceń specjalnych', które z tego co pamiętam funkcjonowały przynajmniej od 2013 do 2015 roku ?

Wcześniej zlecenia specjalne (OTO, OCO, TrSTOP) działały w kanałach:

- zlecenia telefoniczne
- SIdoma OnLine
- o ile się nie mylę to również w Aplikacji mobilnej

 

Na temat ich zalet nie ma sensu się ponownie rozpisywać, po prostu dają wygodę, oszczędność czasu i bezpieczeństwo transakcji.

Patrząc na konkurencję na rynku ze strony innych DM i zalety tych zleceń, mam nadzieję że to tylko kwestia czasu aby ponownie pojawiły się w DM ING. Przynajmniej nie wyobrażam sobie, aby nie były one dostępne dla aktywnych inwestorów.

Chyba, że chodzi o coś innego i nie ma narazie planów ich ponownego wprowadzenia?

 

Odpowiedz
0 Lajków
tomek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
20-12-2016
Wiadomość 1 z 8 (11 473 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

Jeśli o to chodzi to trwają analizy nt. możliwości ich wprowadzenia w Moim ING. Jeśli nie będzie przeszkód to mogłyby pojawić się po 1 marca 2017 r. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 8 (11 438 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

Czy wiadomo coś już na temat zleceń specjalnych?

Odpowiedz
0 Lajków
tomek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
20-12-2016
Wiadomość 3 z 8 (10 709 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

A i czy trwające pracę dotyczą również możliwości ich wprowadzenia w aplikacji mobilnej? (nie tylko w Moje ING)

 

Czy:

 

- BM ING bierze pod uwagę sytuację, gdzie ich wprowadzenie nie będzie wogóle możliwe i zlecenia specjalne nie pojawią się wogóle?  (to będzie najgorsza dla mnie wiadomość)

- czy to tylko sprawa czasu?

 

Jest możliwość składania zleceń specjalnych telefonicznie po kontakcie z konsultantami BM ING?

 

Jeśli zlecenia się nie pojawią to niestety trzeba będzie przenieść rachunek. To dla mnie sprawa kluczowa - pracuję i nie mam za bardzo możliwości składania większej liczby zleceń.

 

Wogóle szkoda, że Sidoma zniknęła. Rozumię, że to problem utrzymywania kosztów na niełatwym rynku.

Sidoma Online miała swoje wady, ale była rozbudowana i miała bardzo dobry ekran główny z możliwość konfiguracji przez użytkownika, a te same funkcje w obecnej aplikacji webowej w Moje ING dla mnie nie spełniają oczekiwań. 

 

Za to Notowania 4 MAX to bardzo dobry program i jest bardzo poprawiony w porównaniu do "3". Tutaj dla mnie nie ma co poprawiać.

 

Czy Makler w moje ING jest przewidziany jako docelowa platforma transakcyjna?

Odpowiedz
0 Lajków
tomek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
20-12-2016
Wiadomość 4 z 8 (10 707 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

 

1. Nie ma możliwości składania zleceń specjalnych przez telefon. 

2. Tak, Moduł Makler jest przewidziany jako domyślna aplikacja. 

Na tę chwilę co do wprowadzenia zleceń specjalnych w aplikacjach nie jesteśmy w stanie podać więcej informacji. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 5 z 8 (10 664 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

Ok, ale w sumie można wystawić zamiast automatycznych zleceń specjalnych:

1) zlecenie oczekujące na otwarcie pozycji

2) jednocześnie w tym samym czasie zlecenie oczekujące STOP LOSS zabezpieczające naszą pozycję (powyższe zlecenie z pkt1)

 

3) a zlecenie zamykające TAKE PROFIT można uruchomić osobno, dopiero po otwarciu pozycji z pkt 1.

 

Zawsze to jakieś rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
tomek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
20-12-2016
Wiadomość 6 z 8 (10 619 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

Witam

czy jest jakaś działająca strona, na której byłoby wytłumaczone jak takie zlecenie specjalne take profit (OCO) złożyć? Podana przez ING BŚ strona: http://www.ingsecurities.pl/zlecenia-specjalne nie działa u mnie w żadnej wyszukiwarce.

Chcę takie zlecenie złożyć, bo mam już zakupione akcje i chciałabym skorzystać jeśli kurs pójdzie do góry.

Będę wdzięczna za jakieś konkrety.

Odpowiedz
0 Lajków
annlus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-03-2022
Wiadomość 7 z 8 (3 818 wyświetleń)

Re.: zlecenia specjalne

Aktualnie nie mamy w ofercie zleceń specjalnych (zlecenie OCO - to zlecenie typu  "jedno zlecenie anuluje drugie zlecenie").

Jeśli chcesz sprzedać akcje z limitem wyższym niż bieżące notowania możesz wystawić zlecenie  np. jako zwykłe zlecenie sprzedaży z  limitem przez Ciebie określonym. Możesz też dać dłuższy termin ważności tego zlecenia. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 8 z 8 (3 811 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy