04-12-2020 13:48
Szanowni Klienci Ing Banku,
w związku z nieporadnością Ing Banku w kontekście usługi Makler (brak dostępu od dwóch dni) zapraszam na FB na grupę, w której chciałbym omówić z Państwem ewentualne opcje dotyczące min. mojej propozycji z wczorajszego posta na tym forum, a mianowicie powiązania liczby dni, w których Makler nie działa z liczbą dni, w których bank da nam możliwość transakcji BEZ prowizji obrotowej.
Oczywiście moja idea, to tylko jeden wariant - może będą lepsze ( sprawiedliwe) propozycje.
Jesli popieracie taką inicjatywę to zapraszam na FB - link do grupy: https://www.facebook.com/groups/3743682462387913
Ing Bank poza tą wpadką to generalnie solidny bank, jednak uważam że tym razem sytuacja jest kurjozalna.
Zapraszam i pozdrawiam,
Sławomir Sztorc
04-12-2020 16:28
W tym miejscu nie mamy podglądu do szczegółów zajęcia. W tej sprawie skontaktuj się proszę ze specjalistami z działu zajęć. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze, w godzinach 8:00 - 18:00.
02-04-2026
W tym miejscu ciężko odnieść mi się do opisanej sytuacji. W sprawie zajęcia, skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami z działu zajęć egzekucyjnych. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze
... 02-04-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |