Jak inwestować

Odpowiedz

"Nabici w Maklera" - akcja! Zapraszam

Szanowni Klienci Ing Banku,

 

w związku z nieporadnością Ing Banku w kontekście usługi Makler (brak dostępu od dwóch dni) zapraszam na FB na grupę, w której chciałbym omówić z Państwem ewentualne opcje dotyczące min. mojej propozycji z wczorajszego posta na tym forum, a mianowicie powiązania liczby dni, w których Makler nie działa z liczbą dni, w których bank da nam możliwość transakcji BEZ prowizji obrotowej.

Oczywiście moja idea, to tylko jeden wariant - może będą lepsze ( sprawiedliwe) propozycje.

 

Jesli popieracie taką inicjatywę to zapraszam na FB - link do grupy: https://www.facebook.com/groups/3743682462387913

 

Ing Bank poza tą wpadką to generalnie solidny bank, jednak uważam że tym razem sytuacja jest kurjozalna.

 

Zapraszam i pozdrawiam,

Sławomir Sztorc

Odpowiedz
0 Lajków
Womir83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
21-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 725 wyświetleń)

Re.: "Nabici w Maklera" - akcja! Zapraszam

Przypomnienie
Odpowiedz
0 Lajków
Womir83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
21-10-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 638 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Mniej więcej od tygodnia prawidłowo działa uzupełnianie pól logowania za pomocą Bitwardena. Nie wiem co prawda kto faktycznie to rozwiązał (Bitwarden czy ING), jednak jeżeli to zmiana po stronie banku

...

13-05-2026
Re: BLIK nie działa po jednej nieudanej próbie

Nie będę wam za darmo pomagał w debugowaniu błędu. Scenariusz znacie. Problem występuje zawsze w opisanej sytuacji, od co najmniej kliku tygodni. Możecie go naprawić, albo mieć klienta gdzieś i to ola

...

13-05-2026
Re: BLIK nie działa po jednej nieudanej próbie

Ta sytuacja wymaga sprawdzenia. Prosimy o kontakt na czacie w Moim ING oraz o przekazanie dokładnej daty i godziny wystąpienia problemu. 

13-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy