Odpowiedz

ankieta inwestycyjna

Jak wypełnic tę ankiete by mieć profil inswestora agresywny? mam spore doświadczenie wypełniam tę ankiete juz któryś raz i dochodze do etapu umiarkowany?

Odpowiedz
0 Lajków
baksik0
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-04-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 496 wyświetleń)

Re.: ankieta inwestycyjna

Nie możemy wpływać na wynik ankiety inwestycyjnej klienta.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 2 z 4 (4 479 wyświetleń)

Re.: ankieta inwestycyjna

pytania są proste do odpowiedzi, preferencje określam , wiec co można zrobić inaczej , by w kółko nie otrzymywać tego samego wyniku? Dziś zablokowało mnie przy kontraktach walutowych bo mam ograniczenie jakieś do 10 szt. I nie jest to fajne. Czy można gdzieś uzyskać pomoc / konsultacje w zakresie tej nieszczęśliwej ankiety?
Odpowiedz
0 Lajków
baksik0
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
19-04-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 471 wyświetleń)

Re.: ankieta inwestycyjna

Możesz skontaktować się z naszą infolinią 32 357 00 32  (infolinia dostępna jest w dni robocze w godzinach od 08:00 do 18:00).

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
88
19
15-06-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 415 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy