Odpowiedz

API do maklera.

Dzień dobry,

Czy istnieje jakieś API do usług maklerskich? Jeśli tak, jak starać się o dostęp do niego?

Jeśli takowe nie istnieje, być może warto by było przemyśleć udostępnienie takiego API. Mogłoby to dać ogromną przewagę ING nad konkurencją. Przykładowo, aplikacje mobilne mogłyby być tworzone przez niezależnych twórców i użytkownicy nie musieliby polegać na, nieukrywajmy, porzuconej aplikacji mobilnej makleraING. To najprostsze wykorzystanie API, ale myślę, że wraz z jego udostępnieniem pojawiłoby się mnóstwo innowacyjnych aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
monte
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
30-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (343 wyświetleń)

Re.: API do maklera.

API nie udostępniamy. Dziękujemy za zgłoszenie.
Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
26
2
15-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Decyzja negatywna.

@Dzanar Przykro mi, że otrzymałaś negatywną decyzję kredytową. Tutaj niestety nie możemy sprawdzić powodu tej decyzji. Jeśli zależy Ci na dodatkowych informacjach, to zgłoś nam reklamację na tę decyzj

...

16-01-2021
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

@neta, właśnie zmiana oferty podczas analizy wniosku na nowszą/korzystaniejszą ofertą przy zachowaniu tych samych wytycznych (nie zmienianie okresu kredytu, rat stałych na zmienne i vice versa) moim z

...

16-01-2021
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

Tak wiem, chodziło właśnie mi o to, że razem z moim specjalistą z ing złożyliśmy nowy wniosek, rezygnując tym samym z podpisania umowy z tej wcześniejszej decyzji. Jedyna niedogodność teraz to ten cza...

16-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy