Jak inwestować

Odpowiedz

Zapraszam na FxCuffs - targi inwestycyjne

Jeśli ktoś ma wolną chwilę 24-25 marca i będzie w Krakowie (Centrum Kongresowego ICE) zapraszam na bezpłatną konferencję FxCuffs Emotikon: Szczęśliwy

 

O czym?

Przez 2 dni odbędzie się kilkanaście prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Omówią oni aktualne problemy i perspektywy na przyszłość. Wydarzenie będzie miało miejsce w 3 salach konferencyjnych, w tym w auli mogącej pomieścić 2000 osób. Zeszłoroczną edycję na zdjęciach możecie zobaczyć tutaj.

 


Co warto zobaczyć?

Nasze stoisko będzie znajdować się na poziomie 2, a jednej z wykładów będzie poświęcony certyfikatom ING Turbo i możliwością jakie mogą one dać inwestorom. 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i na nasz wykład w sobotę, 25 marca o 10:45 - Sala Audytoryjna.

 


Zapisz się już dziś!

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 1 z 2 (5 367 wyświetleń)

Re.: Zapraszam na FxCuffs - targi inwestycyjne

I zapraszam do obejrzenia wystąpienia naszego eksperta - Krzysztofa Wańczyka. Przedstawił on jak dzięki właściwej analizie danych można zwiększyć swoją szansę na sukces.

 

Nagranie

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 497 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy