Jak inwestować

Odpowiedz

WallStreet21 - największa konferencja inwestorów indywidualnych w Polsce

W dniach 2-4 czerwca w Karpaczu odbędzie się 21-sza konferencja WallStreet. Będziemy tam obecni ze stoiskiem promując certyfikaty ING Turbo jako alternatywę dla aktywnych inwestorów giełdowych.

O czym?

Przez 3 dni odbędzie się ponad 40 prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Omówią oni aktualne problemy i perspektywy na przyszłość. Wydarzenie będzie miało miejsce hotelu Gołębiewskim.

Co warto zobaczyć?

Każdy zainteresowany na naszym stoisku będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat certyfikatów ING Turbo. Jeden z wykładów będzie poświęcony certyfikatom, gdzie pokażemy korzyści jakie mogą one dać inwestorom. Każda osoba która nas odwiedzi będzie miała możliwość otrzymania drobnego upominku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i na nasz wykład w piątek, 2 czerwca o 16:45 - Sala C.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 1 z 1 (4 130 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy