Jak inwestować

Odpowiedz

Re.: Zamknięcie rachunku maklerskiego

Dowcipniś Emotikon: Mrugający Zaskoczę Cię - akurat nie mam nic Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 11 z 13 (6 909 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie rachunku maklerskiego

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

chciałbym zamknąć konto maklerskie, czy wysyłając takową prośbę poprzez moduł maklerski, rachunek zostanie zlikwidowany? Czy narażę się na jakiekolwiek opłaty?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 13 (4 656 wyświetleń)

Re: Re.: Zamknięcie rachunku maklerskiego

Dzień dobry,
tak, możesz zamknąć konto maklerskie przez wiadomość w module Makler. Możesz również zamknąć telefonicznie pod numerem 201 127 301/32 357 00 32 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00) lub w oddziale. Ważne, żebyś miał na koncie saldo 0 zł. Za zamknięcie konta nie pobieramy opłaty.

 

Pozdrawiam


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 13 z 13 (4 638 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy