Jak inwestować

Odpowiedz

Różnica w obliczaniu wartości zlecenia zależnie od rodaju zlecenia - dlaczego?

Witam,

 

Gdy ustawiam zlecenie sprzedaży Z limitem to wartość zlecenia wylicza mi normalnie: ilość akcji * kwota np. 20*73 = 1460

 

Gdy zmieniam rodzaj zlecenia na Stop loss wchodzi jakaś dziwna matematyka: 20*73 = 1324

 

Dlaczego tak jest?

Czy to normalne?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
damian34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
09-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 519 wyświetleń)

Re.: Różnica w obliczaniu wartości zlecenia zależnie od rodaju zlecenia - dlaczego?

Przy każdym zleceniu, gdzie jako wykonanie nie podajesz konkretnego limitu, tylko PKC (Po Każdej Cenie) - a tak jest przy stoplossie nie wiadomo po jakiej cenie zrealizujesz zlecenie. Oferty w arkuszu mogą być niższe i będziesz realizować niższe ceny. 

Przy kupnie jak wysyłasz PKC to też możesz realizować dużo wyższe ceny. 

 

Dlatego, tam gdzie jako realizacja pojawia się PKC to liczymy po górnych lub dolnych widełkach.

Widełki = ograniczenie statyczne kursu na daną sesję.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 515 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy