28-03-2021 22:02
28-03-2021 22:58
29-03-2021 14:37
Na naszym koncie maklerskim będziesz mógł zdeponować akcje pod warunkiem, że będą one miały nadany kod ISIN w KDPW (w przypadku polskiej spółki).
Jeśli notowane na NewConnect po 10 zł będą akcje z tym samym kodem ISIN co Twoje akcje, wtedy będziesz mógł wystawić na te akcje zlecenie giełdowe na koncie maklerskim.
29-03-2021 14:46
Jeśli akcje będą zapisane na koncie maklerskim (zależy to od kodu ISIN - wyjaśniłem to w poprzednim wpisie) to będziesz je widział na stanie konta maklerskiego. Jeżeli akcje będą notowane, to zlecenie giełdowe będzie można złożyć w module Makler (lub w aplikacji ING Makler Mobile) albo telefonicznie.
Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?
Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.
12-12-2025Witam,
Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny
... 12-12-2025